Krotochwila
O tym zrobi program Wołoszańśki z M.Wojciechowską na spółkę.
Tak na serio to chwała koledze po szalu że ma czas i jeżdzi i rodzina to toleruje. NIe mam tego szczescia ale nie to jest tematem.
Ubolewam tylko niezmiennie nad tym że nikt ale to nikt nie firmuje tych rac. Zadne ESKAWUKI ani Ultrasy ani cykliści Więc może to... BED narz
a z piro to polecam możdzierze. Jest szansa urwać łeb paru januszom i innym kiełbasożercom
Wojtas
dobre czasy wspominasz ,sam na A odpalałem ale nie rzucał nikt na boisko ani w innych ludzi chyba ze w( amike)