Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4009
Stary 22.03.2014, 00:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Spadaj na ten swój drugi kierunek - tak Wisłę "łamistrajku" kochasz że dupska nie ruszyłeś na stadion? Niedzielni kibice zawsze mają wymówkę. Teraz w ramach rehabilitacji rozumiem jedziesz do Lubina?

Nikogo nie cieszy porażka Wisły, ale jak już mają przegrywać nasi kopacze to lepiej jak kibice tego nie widzą. Łamistrajki i lamusy co to mają zawsze wymówkę (co nic nie są w stanie poświęcić dla Wisły) nie zasługują na oglądanie zwycięstw Wisły.

Ja tam do końca bojkotu nie pojawię się na R22 i uważam że każdy kibic powinie tak się zachować. Bez względu na to czy jest piknikiem czy ultrasem.
No właśnie, ja rozumiem tych którzy nie poszli z uwagi na bojkot. Rozumiem tych, którzy poszli wspierać piłkarzy. Rozumiem nawet tych chcących obecnością na stadionie zamanifestować poparcie dla Policji, Bednarza, "Gazety Wyborczej" czy kogokolwiek tam uważają.

Ale pajace którzy na stadionie nie byli i mają pretensje do tych którzy nie przyszli? Bez jaj...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.03.2014 o godz. 00:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując