Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4007
Stary 22.03.2014, 00:07
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Gwiażdzisty
Noo ,dokłądnie ,Ty mi pisałęś z sarkazmem ze zapewne się spotkamy w Lubinie ,parę dni temu. NIeważne. Dzieci małych nie zabiore ani nie zostawię,na wyjazdy już dawno nie jeżdżę. Zycie.

Jestem laikiem i ignorantem ,ale moim zdaniem nie wspieranie drużyny z nienawiści do jakiegoś urzędasa (którego za tydzień czy miesiąc może i powinno nie być w klubie) i którego ZATRUDNIŁ właściciel klubu to dziecinada ,ale powtarzam. NIe wnikam.

Ostrzeliwanie racami włąsnego stadion u to olewanie braci po szalu , buractwo debilizm i sabotaż.
Zadna ideologia ani wzniosły cel nikogo do tego nie uprawnia.

Oglądaj sobie co chcesz i gdzie chcesz. Twoja sprawa.
Chwila. To może mi ktoś w końcu wyjaśnić czy Gwiazdziesty jedzie czy nie jedzie? Bo się burdel w temacie zrobił i chyba dyskusja nie ruszy z miejsca. Halo?
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując