Wyświetl pojedynczy post
prokurator
Junior Member
 
Od: 03.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4005
Stary 22.03.2014, 00:04
Gwiażdzisty
Noo ,dokłądnie ,Ty mi pisałęś z sarkazmem ze zapewne się spotkamy w Lubinie ,parę dni temu. NIeważne. Dzieci małych nie zabiore ani nie zostawię,na wyjazdy już dawno nie jeżdżę. Zycie.

Jestem laikiem i ignorantem ,ale moim zdaniem nie wspieranie drużyny z nienawiści do jakiegoś urzędasa (którego za tydzień czy miesiąc może i powinno nie być w klubie) i którego ZATRUDNIŁ właściciel klubu to dziecinada ,ale powtarzam. NIe wnikam.

Ostrzeliwanie racami włąsnego stadion u to olewanie braci po szalu , buractwo debilizm i sabotaż.
Zadna ideologia ani wzniosły cel nikogo do tego nie uprawnia.

Oglądaj sobie co chcesz i gdzie chcesz. Twoja sprawa.

Widzę ze Ci żyłka pęka ,czy to aby nie żylak odbytu? Nie wnikam od czego ,pewnie ktoś inny wniknął. I dla tego o tym wspominasz. I uważaj co piszesz bo przeginasz.
Ostatnio edytowane przez prokurator : 22.03.2014 o godz. 00:07.
Odpowiedz cytując