Gwiażdzisty
Noo ,dokłądnie ,Ty mi pisałęś z sarkazmem ze zapewne się spotkamy w Lubinie ,parę dni temu. NIeważne. Dzieci małych nie zabiore ani nie zostawię,na wyjazdy już dawno nie jeżdżę. Zycie.
Jestem laikiem i ignorantem ,ale moim zdaniem nie wspieranie drużyny z nienawiści do jakiegoś urzędasa (którego za tydzień czy miesiąc może i powinno nie być w klubie) i którego ZATRUDNIŁ właściciel klubu to dziecinada ,ale powtarzam. NIe wnikam.
Ostrzeliwanie racami włąsnego stadion u to olewanie braci po szalu , buractwo debilizm i sabotaż.
Zadna ideologia ani wzniosły cel nikogo do tego nie uprawnia.
Oglądaj sobie co chcesz i gdzie chcesz. Twoja sprawa.
Widzę ze Ci żyłka pęka ,czy to aby nie żylak odbytu? Nie wnikam od czego ,pewnie ktoś inny wniknął

. I dla tego o tym wspominasz. I uważaj co piszesz bo przeginasz.