Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4003
Stary 21.03.2014, 23:56
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Bo widzisz aktualnie jak nie jeździsz na wyjazdy to już nie jesteś kibicem a tylko piknikiem czyli w obecnej sytuacji wręcz intruzem
Podpowiadam - kiedyś na wyjazdy klubowe jeździłem bo byłem jeszcze szczylem bez rodziny, obowiązków i paru innych rzeczy. Aktualnie jak mam jechać na wyjazd to jednak preferuję Livigno - też na "L" a przynajmniej żona i dziecko są zadowoleni.
No jasne od razu wyczulem z kim mam do czynienia. Wiesz mam kolege co ma 3 dzieci i zbliza sie do ...200 wyjazdu. I potrafimy znalezc czas na wyjazd. Ja tez mam rodzine. A Wy bednarzomaniacy macie gotowe wymowki ale bardzo sie kreujecie na wiernych.
Odpowiedz cytując