prokurator napisał(a):

|
Gwiażdzisty ,sory że Ci tak wytknę ,ale ile jeszcze się będziesz chwalił tym Lubinem? Wiedzą już wszyscy że jedziesz ,brawo ,szacun ,udanego wyjazdu.
|
No to masz jakis zanik pamieci, pisalem, ze nie jade. To Ty z tymi wiernymi jedziesz
Cytat:
|
Za to spotkaliśmy te same facjaty co ZAWSZE.
|
z tymi facjatami co zawsze
Cytat:
|
WIERNY SWOJEJ DRUŻYNIE znów PRZYJDĘ NA JEJ MECZ...
|
czyli znowu bedzecie na meczu, tym razem w Lubinie.
P.S poogladam sobie kolejna frekwencje w tym meczu. Tych z tymi samymi facjatami i wiernych swojej druzynie.