Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4001
Stary 21.03.2014, 23:50
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Gwiażdzisty ,sory że Ci tak wytknę ,ale ile jeszcze się będziesz chwalił tym Lubinem? Wiedzą już wszyscy że jedziesz ,brawo ,szacun ,udanego wyjazdu.
No to masz jakis zanik pamieci, pisalem, ze nie jade. To Ty z tymi wiernymi jedziesz

Cytat:
Za to spotkaliśmy te same facjaty co ZAWSZE.
z tymi facjatami co zawsze

Cytat:
WIERNY SWOJEJ DRUŻYNIE znów PRZYJDĘ NA JEJ MECZ...
czyli znowu bedzecie na meczu, tym razem w Lubinie.

P.S poogladam sobie kolejna frekwencje w tym meczu. Tych z tymi samymi facjatami i wiernych swojej druzynie.
Odpowiedz cytując