Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4000
Stary 21.03.2014, 23:47
prokurator napisał(a):Wyświetl post

Gwiażdzisty ,sory że Ci tak wytknę ,ale ile jeszcze się będziesz chwalił tym Lubinem? Wiedzą już wszyscy że jedziesz ,brawo ,szacun ,udanego wyjazdu.
Bo widzisz aktualnie jak nie jeździsz na wyjazdy to już nie jesteś kibicem a tylko piknikiem czyli w obecnej sytuacji wręcz intruzem
Podpowiadam - kiedyś na wyjazdy klubowe jeździłem bo byłem jeszcze szczylem bez rodziny, obowiązków i paru innych rzeczy. Aktualnie jak mam jechać na wyjazd to jednak preferuję Livigno - też na "L" a przynajmniej żona i dziecko są zadowoleni.
Odpowiedz cytując