Gwiaździsty napisał(a):

|
I tu sie mylisz, jako, ze siedzialem na Ruchu na A mialem dokladny widok na E, dzisiaj patrzc w tv bylo tego zdecydowanie mniej. Zludzenie moze byc spowodowane plaskoscia perspektywy jak sie siedzi w jakims sektorze. Stadion bardzo pusty dzis. Chyba rekord niskiej frekwencji.
|
I to jest zajebiste podsumowanie całej Twojej "retoryki" w ostatnich dniach.