Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 21.03.2014, 23:46
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
I tu sie mylisz, jako, ze siedzialem na Ruchu na A mialem dokladny widok na E, dzisiaj patrzc w tv bylo tego zdecydowanie mniej. Zludzenie moze byc spowodowane plaskoscia perspektywy jak sie siedzi w jakims sektorze. Stadion bardzo pusty dzis. Chyba rekord niskiej frekwencji.
I to jest zajebiste podsumowanie całej Twojej "retoryki" w ostatnich dniach.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując