rafkur napisał(a):

Na G było mniej więcej tyle co zwykle. Na górze E było więcej niż na Ruchu i wielu innych meczach. AB nie liczę bo tam faktycznie mogły być jakieś zaproszenia bo nie sądzę, żeby nagle pojawiło się tylu spontanicznych nowych. Narożniki jak zwykle. C owszem max 300-500 osób.
Porównuję tu z meczami typu Zawisza w piątek a nie Legia w sobotę.
PS. Co więcej koło siebie miałem tych, których mam od paru sezonów - nie wiem, może się zapisali do policji.
|
I tu sie mylisz, jako, ze siedzialem na Ruchu na A mialem dokladny widok na E, dzisiaj patrzc w tv bylo tego zdecydowanie mniej. Zludzenie moze byc spowodowane plaskoscia perspektywy jak sie siedzi w jakims sektorze. Stadion bardzo pusty dzis. Chyba rekord niskiej frekwencji.