Gwiaździsty napisał(a):

|
Nie sadze gdy porownam z tym co widzialem podczas tych dwoch meczow. Na Ruchu bylo zdecydowanie wiecej. Przy tej propagandzie medialnej nie spodziewalem sie tak pustego stadionu.I zmartwie Cie bedzie ich coraz mniej.
|
Na G było mniej więcej tyle co zwykle. Na górze E było więcej niż na Ruchu i wielu innych meczach. AB nie liczę bo tam faktycznie mogły być jakieś zaproszenia bo nie sądzę, żeby nagle pojawiło się tylu spontanicznych nowych. Narożniki jak zwykle. C owszem max 300-500 osób.
Porównuję tu z meczami typu Zawisza w piątek a nie Legia w sobotę.
Nie dorabiajmy ideologii. Na tego typu meczach nigdy nie dobijaliśmy nawet do 12 tys. Klub zawsze podawał liczbę sprzedanych biletów - dzisiaj podał sprzedane i obecnych. Nie pamiętam meczu nazwijmy to zwykłego gdzie na C widziałbym komplet. Gdyby nie było protestu dzisiaj na C pojawiłoby się max 3,5 tys. czyli całe 3 tys więcej. (przypominam że z biletami po 10 zł.. podejrzewam, że zabezpieczenie C kosztowało w normalych warunkach z 50 k).
Wyraźnie to pokazuje, że wierzący w ten protest mieli szczęście, że zaczęło się to od meczu z Zawiszą a następne jest Podbeskidzie. Gdyby trafiło na powiedzmy Lecha nikt by go we frekwencji nawet nie zauważył.
PS W tym sezonie mamy średnią frekwencję 14 tys z hakiem gdzie były dwa mecze które podniosły średnią o jakieś 5 tys. Obstawiam, że było kilka meczów gdzie prawdziwa a nie sprzedażowa frekwencja była na podobnym poziomie jak dzisiaj.