Gwiaździsty napisał(a):

|
Jestes lamistrajkiem bo wypinasz dupie na kibicow Wisly, ktorym Bednarz bramy stadionu zatrzasnal. Bo swoja obecnoscia wspierasz go propagandowo, tak jak te rezimowe k...z, ktore go medialnie wspieraja w likwidacji ruchu kibicowskiego na Wisle. To jak myslisz kim jestes. Szkoda, ze w obecnej sytuacji kibice Wisly nie pojada na wyjazdz, bo tam moglbys do nich podejsc i podzielic sie ze swoimi frustracjami, bo przeciez nie pojedziesz do Lubina ya tydzien.
|
Wiesz co? Bedziesz sfrustrowany, ale ani Cię nie zaneguję ani nie obrażę. A wiesz dlaczego?......... Cóż, nie ułatwię Ci tego. Pozdrawiam WSZYSTKICH KIBICÓW NASZEJ WISEŁKI którzy JEJ zyczą dobrze. Reszcie zyczę miłego wieczoru...bo przecież sukces.... Poproszę o bana...bo jak kocham Wisłę, to nie wiem czy zdzierżę czytając te populistyczno /debilne wpisy niby FANATYKÓW a jak sie okazuje sterowalnych quasi-Kibców, quasi Wiślaków...ps. cieszy Was mała frekwencja bo to porażka "Łysego".....nie martwi Was porażka WISŁY....ja ........e... Nie odpowiadam więcej,na posty więc się nie podniecajcie "prawdziwi, jedyni kibole Wisły"...
