Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3989
Stary 21.03.2014, 23:23
Abstrahując już od samej sytuacji, której dotyczy cała dyskusja:

Mnie mimo wszystko najbardziej rozczula to, jak wielu NAJWIERNIEJSZYCH objawiło nam się tu w ostatnich tygodniach. Gdzie byliście, gdy Wisła grała w Sosnowcu; gdzie byliście, gdy Wisła grała na Suchych Stawach? Pewnie dopiero co kończyliście podstawówkę. Ale mniejsza z tym. Ważne, że dzisiaj Was nie brakuje i tak stanowczo prezentujecie tu swoje twarde opinie. Tak trzymać!

A już w ogóle szczytem wszystkiego jest cieszenie się z dzisiejszej porażki swojej drużyny. Zastanówcie się czasem: komu wy kibicujecie?
Małeckiemu? Bednarzowi? Cupiałowi? Stowarzyszeniu? A może po prostu wybranym piłkarzom? Bez jaj.

TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując