Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3988
Stary 21.03.2014, 23:19
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Zmartwię Cię, kiełbasiarzy było tyle co zwykle. Porównując do meczu z Ruchem na E było ze 25% więcej.
Zmartwię niektórych jeszcze bardziej - ci z E21 jak już zrobili sobie te focie i zjedli kiełbasę to jak na pełny spontan dawali sobie momentami całkiem nieźle radę. Ba, w pewnym momencie pierwszy raz od bardzo dawna usłyszałem coś zaśpiewanego a nie wywrzeszczanego.
Nie sadze gdy porownam z tym co widzialem podczas tych dwoch meczow. Na Ruchu bylo zdecydowanie wiecej. Przy tej propagandzie medialnej nie spodziewalem sie tak pustego stadionu.I zmartwie Cie bedzie ich coraz mniej.
Odpowiedz cytując