Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3986
Stary 21.03.2014, 23:09
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to już można ogłosić sukces bojkotu. Kiełbasiarze nie dopisali wbrew napinaniu się na forach.
Zmartwię Cię, kiełbasiarzy było tyle co zwykle. Porównując do meczu z Ruchem na E było ze 25% więcej.
Zmartwię niektórych jeszcze bardziej - ci z E21 jak już zrobili sobie te focie i zjedli kiełbasę to jak na pełny spontan dawali sobie momentami całkiem nieźle radę. Ba, w pewnym momencie pierwszy raz od bardzo dawna usłyszałem coś zaśpiewanego a nie wywrzeszczanego.
Odpowiedz cytując