Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3984
Stary 21.03.2014, 23:07
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Mnie cieszy i nie mam zamiaru tego ukrywać. Dla mnie dobro tego klubu, w długofalowej perspektywie jest nierozerwalnie związane z ruchem kibicowskim. To czy na koniec sezonu zajmiemy miejsce 4, czy 8 jest sprawą drugoplanową.
Porażka -> jeszcze mniejsza frekwencja -> gorszy klimat -> mniej pieniedzy -> dymisja Bednarza.

La Furia Dell' Est : nie martw się, Podbeskidzie na pewno zaliczysz, razem z Jaworem z GW, wejdziesz na gniazdo i porwiecie za soba tłumy. Kto wie, może nawet policjanci po cywilu złapią się za bary
Mógłby Cię Dudka sprzątnąć na jakimś przejściu...

Gardzę każdym kogo cieszy dzisiejsza porażka, a tłumaczenie kibole > klub to demonstracja martwicy mózgu.
Odpowiedz cytując