Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3982
Stary 21.03.2014, 23:04
I po .... napinka? Na trybunach przegrywa Wisła, na boisku przegrywa Wisła - przegrywa CAŁA WISŁA.

Cieszą się chyba tylko żydzi. Możecie się kłócić, ale kur*a zachowajcie resztki szacunku dla drugiej strony.
Ostatnio edytowane przez hunter : 21.03.2014 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując