|
I po .... napinka? Na trybunach przegrywa Wisła, na boisku przegrywa Wisła - przegrywa CAŁA WISŁA.
Cieszą się chyba tylko żydzi. Możecie się kłócić, ale kur*a zachowajcie resztki szacunku dla drugiej strony.
Ostatnio edytowane przez hunter : 21.03.2014 o godz. 23:15.
|