Temat
:
[27 kolejka] Wisła Kraków - Zawisza Bydgoszcz - piątek 21 marca, godzina 20.30
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline
#
43
21.03.2014, 22:51
K*waa wkurzony jestem bo robi sobie taka Zawisza jedna akcje ,strzela iw ygrywa mecz
nosz Co to ma BYC
jak mozna sie tak sfrajerzerzyć pytam sie ,zeby gola w meczu i nie zdobyc?
jakas paranoja ,olewactwo,ciezko znalesc inne epitety.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Wojtas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wojtas
Znajdź inne posty napisane przez Wojtas