Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 21.03.2014, 22:51
K*waa wkurzony jestem bo robi sobie taka Zawisza jedna akcje ,strzela iw ygrywa mecz

nosz Co to ma BYC


jak mozna sie tak sfrajerzerzyć pytam sie ,zeby gola w meczu i nie zdobyc?

jakas paranoja ,olewactwo,ciezko znalesc inne epitety.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując