Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3977
Stary 21.03.2014, 22:43
SkMk napisał(a):Wyświetl post
0:1 - oj jak przykro Na następnym meczu pewnie pęknie 2 tysiące, ze wsparciem GW i Gazety Krakowskiej, do tego forumowi kibice i można podbijać Europę
Bojkot jest oczywisty, ale żeby się cieszyć z porażki z tymi ....ami to trzeba mieć najebane we łbie. Debil.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując