|
Nie no ....a nie zapominajcie, że Wisła przegrała. Tutaj nie chodzi, by się napiąć, bo ktoś miał rację czy nie. Ten protest to dla klubu dramat.
Tyle że, niestety wg mnie nie może się bez tego dramatu obejść by wy.......ić łysego szybrawcę, któremu się wydaje, że może szachować kibicami najstarszego Polskiego klubu.
Oby te poświęcenie przyniosło jakiś rezultat.
|