Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3967
Stary 21.03.2014, 22:28
Nie ma 8 tys. napisali, że jest 7410 - ale nie wiem czy biletów wraz z karnetami czy faktycznie widzów na trybunach - mimo wszystko bardziej wygląda na to drugie.
Efekt niestety puste C = druga kolejna porażka. Jak nas pojedzie Podbeskidzie, to uwierzę w jakieś fatum
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując