Wyświetl pojedynczy post
maxim
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3959
Stary 21.03.2014, 21:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to już można ogłosić sukces bojkotu. Kiełbasiarze nie dopisali wbrew napinaniu się na forach.
..po mojemu ani sukces ani porażka. Takie byle co może wystarczyć na długie miesiące.
Odpowiedz cytując