Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
maxim
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
3959
21.03.2014, 21:29
Gwiaździsty
napisał(a):
No to już można ogłosić sukces bojkotu. Kiełbasiarze nie dopisali wbrew napinaniu się na forach.
..po mojemu ani sukces ani porażka. Takie byle co może wystarczyć na długie miesiące.
maxim
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maxim
Znajdź inne posty napisane przez maxim