Janusz napisał(a):

Nie obrażając nikogo ale jak o kolesia pytały 2-3 drużyny z zagranicy a on nazw nie pamięta, to ja pier...e.
Myślałem że kawały o piłkarzach to tylko kawały...
|
Może rzeczywiście był nastawiony na pozostanie u scyzorów i nie zwracał uwagi na oferty z.. nawet nie wiem kto gra w serie b - pewnie jakieś bari, brescia itp. i parę kompletnie anonimowych ekip.
Ciekawie u pejsów... Stawowy ponoć powiedział, że nie przedłuży kontraktu w lecie, pewnie i tak Filipiak by go skasował, ale... czy w tej sytuacji przetrwa przyszły tydzień?
Kręcina nic nie zrobi moim zdaniem - Piast nie wejdzie do top 8.