Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3953
Stary 21.03.2014, 18:53
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem pewien, że dziś oprócz wzajemnego opluwania, obie strony odbębnią sukces.
Bednarz - no bo przecież ileś tych ludzi (w tym ja) na ten stadion idzie, no i SKWK, bo uda się pewnie zejść poniżej tych 10 tys., a tak to, razem ze wspaniałym C, byłoby zapewne koło 12-13... ;]

WISŁA!
Faktycznie zajebisty sukces...
Każdy ma się z czego cieszyć... naprawdę... Cieszmy się wszyscy, bo ta wojna jest dla dobra Wisły.

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dzisiejszy mecz z Zawiszą i tak się odbędzie.
Choćby dwie strony (zwolennicy bojkotu i przeciwnicy bojkotu, zwolennicy Bednarza i jego poczynań i przeciwnicy Bednarza i jego poczynań) przekrzykiwali sie jeszcze przez setki stron tematu.

Frekwencja... bedzie.
Pewnie mniejsza, bo trudno naraz zastąpić tyle osób majacych z Bednarzem na pienku, ale jacyś kibice (nie klienci) na meczu będą.

SKWK skorzysta zaraz, żeby napisać, że bez nich mecz to już nie to samo. I będzie miało rację.
Klub w osobie Bednarza napisze, że bez SKWK jest inaczej, kto wie, może nawet lepiej. I też będzie miał rację.

Jutro (gdzie tam... dziś wieczorem) powstaną nowe strony tego tematu, na których jedni będą szydzili z drugich i ... wzajemnie.

Bednarz nie ustąpi. SKWK nie ustąpi.

Czy wy naprawde sądzicie, że w sytuacji takiego napięcia ktoś będzie patrzył na słupki frekwencji?
Że dla Cupiała to najważniejsze?

Bednarz powiedział (między wierszami) w wywiadzie w Orange, że jest to walką z częścią kibiców robiących kosztem Wisły interesy. Myslicie, że powiedział tak bez poparcia Cupiała?

Oznacza to, że najprawdopodobniej sytuacja nie rozejdzie się po kościach.
Nie prawda Dla polityków słupki są ważne. Czyli dla Bednarza, bo on się bawi w politykę sieje propagandę i specjalnie próbował napompować frekwencję rozdajac bilety wliczając ludzi którzy na mecz nie przyszli a mają karnety. Dla Cupiała liczy się wynik finansowy netto. Tutaj Bednarz nic nie ukryje, chyba, że sam zasponsoruje.
Bez kibiców wielkiego klubu nikt nie zbuduje. Bez SKWK i kibców zza bramki to nie będzie to samo i Bednarz jest tego świadom i mimo, że pare bitewek wygrał, wojny nie ma żadnych szans wygrać.
Sorry wystarczy, że dzisiaj Wisła zagra słabo(odpukać)

Sevi napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym DP jest jasno napisane że Bednarz ma poparcie Cupiała w tym co robi.
A we wczorajszych wiadomościach powiedzieli, że 400 osób odpaliło 20 rac...
A co mają powiedzieć? Że nie ma?
Ostatnio edytowane przez palikot : 21.03.2014 o godz. 19:06.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując