!!IRIVER!! napisał(a):

Ja jestem pewien, że dziś oprócz wzajemnego opluwania, obie strony odbębnią sukces.
Bednarz - no bo przecież ileś tych ludzi (w tym ja) na ten stadion idzie, no i SKWK, bo uda się pewnie zejść poniżej tych 10 tys., a tak to, razem ze wspaniałym C, byłoby zapewne koło 12-13... ;]
WISŁA!
|
Faktycznie zajebisty sukces...
Każdy ma się z czego cieszyć... naprawdę... Cieszmy się wszyscy, bo ta wojna jest dla dobra Wisły.
FraMat napisał(a):

Dzisiejszy mecz z Zawiszą i tak się odbędzie.
Choćby dwie strony (zwolennicy bojkotu i przeciwnicy bojkotu, zwolennicy Bednarza i jego poczynań i przeciwnicy Bednarza i jego poczynań) przekrzykiwali sie jeszcze przez setki stron tematu.
Frekwencja... bedzie.
Pewnie mniejsza, bo trudno naraz zastąpić tyle osób majacych z Bednarzem na pienku, ale jacyś kibice (nie klienci) na meczu będą.
SKWK skorzysta zaraz, żeby napisać, że bez nich mecz to już nie to samo. I będzie miało rację.
Klub w osobie Bednarza napisze, że bez SKWK jest inaczej, kto wie, może nawet lepiej. I też będzie miał rację.
Jutro (gdzie tam... dziś wieczorem) powstaną nowe strony tego tematu, na których jedni będą szydzili z drugich i ... wzajemnie.
Bednarz nie ustąpi. SKWK nie ustąpi.
Czy wy naprawde sądzicie, że w sytuacji takiego napięcia ktoś będzie patrzył na słupki frekwencji?
Że dla Cupiała to najważniejsze?
Bednarz powiedział (między wierszami) w wywiadzie w Orange, że jest to walką z częścią kibiców robiących kosztem Wisły interesy. Myslicie, że powiedział tak bez poparcia Cupiała?
Oznacza to, że najprawdopodobniej sytuacja nie rozejdzie się po kościach.
|
Nie prawda Dla polityków słupki są ważne. Czyli dla Bednarza, bo on się bawi w politykę sieje propagandę i specjalnie próbował napompować frekwencję rozdajac bilety wliczając ludzi którzy na mecz nie przyszli a mają karnety. Dla Cupiała liczy się wynik finansowy netto. Tutaj Bednarz nic nie ukryje, chyba, że sam zasponsoruje.
Bez kibiców wielkiego klubu nikt nie zbuduje. Bez SKWK i kibców zza bramki to nie będzie to samo i Bednarz jest tego świadom i mimo, że pare bitewek wygrał, wojny nie ma żadnych szans wygrać.
Sorry wystarczy, że dzisiaj Wisła zagra słabo(odpukać)
Sevi napisał(a):

|
W dzisiejszym DP jest jasno napisane że Bednarz ma poparcie Cupiała w tym co robi.
|
A we wczorajszych wiadomościach powiedzieli, że 400 osób odpaliło 20 rac...
A co mają powiedzieć? Że nie ma?
