Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3947
Stary 21.03.2014, 17:59
Dzisiejszy mecz z Zawiszą i tak się odbędzie.
Choćby dwie strony (zwolennicy bojkotu i przeciwnicy bojkotu, zwolennicy Bednarza i jego poczynań i przeciwnicy Bednarza i jego poczynań) przekrzykiwali sie jeszcze przez setki stron tematu.

Frekwencja... bedzie.
Pewnie mniejsza, bo trudno naraz zastąpić tyle osób majacych z Bednarzem na pienku, ale jacyś kibice (nie klienci) na meczu będą.

SKWK skorzysta zaraz, żeby napisać, że bez nich mecz to już nie to samo. I będzie miało rację.
Klub w osobie Bednarza napisze, że bez SKWK jest inaczej, kto wie, może nawet lepiej. I też będzie miał rację.

Jutro (gdzie tam... dziś wieczorem) powstaną nowe strony tego tematu, na których jedni będą szydzili z drugich i ... wzajemnie.

Bednarz nie ustąpi. SKWK nie ustąpi.

Czy wy naprawde sądzicie, że w sytuacji takiego napięcia ktoś będzie patrzył na słupki frekwencji?
Że dla Cupiała to najważniejsze?
Bednarz powiedział (między wierszami) w wywiadzie w Orange, że jest to walką z częścią kibiców robiących kosztem Wisły interesy. Myslicie, że powiedział tak bez poparcia Cupiała?

Oznacza to, że najprawdopodobniej sytuacja nie rozejdzie się po kościach.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując