Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3946
Stary 21.03.2014, 16:25
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Z twojego punktu punktu widzenia, na pewno tak. Ale są różne punkty widzenia, świat na szczęście nie jest jednorodny. Inne podejście wymaga innego światopoglądu. Od razu zaznaczam. Nie wymagam, żebyś swój zmieniał.


To nie jest kwestia światopoglądów, tylko Twojej ułomności intelektualnej. Jeżeli to co mówisz jest sprzeczne z polskim prawem (domniemanie niewinności, nie ma prawnego przymusu denuncjacji - jest moralny obowiązek, tylko niekaralny w sprawach karnych, z wyłączenie najbliższej rodziny etc.*) i zdrowym rozsądkiem, to trudno zasłaniać się poglądami.

Ujmę to jeszcze prościej - bredzisz. Od dbania o bezpieczeństwo na trybunach jest ochrona, są stewardzi, jest monitoring, jest policja. Oni mają odpowiednie uprawnienia, zwykły kibic na trybunie - nie. To, że uroiłeś sobie inaczej oznacza tylko, że jesteś zwykłym internetowym ludzikiem, który nie ma zielonego pojęcia o życiu.

Podobają Ci się działania Łysego? Ok. Ale nie dorabiaj do nich jakichś dzikich teorii, które wywołują u normalnych ludzi zgrzytanie zębów.

________________________________
*) mogłem trochę zamieszać, nie jestem prawnikiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.03.2014 o godz. 16:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując