Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 21.03.2014, 15:37
O Tatarach-przybyszach pisał już dziś portal kresy.pl Jeśli nawet ci ludzie zostaną w Polsce tylko przez pewien czas, to przynajmniej w Kruszynianach czy innych Bohonikach będzie ludniej Inna rzecz, polscy Tatarzy pozytywnie zapisali się w naszej historii. Może i z tym będzie podobnie, zresztą kto wie, ilu ostatecznie ich przybędzie?

Natomiast jeśli chodzi o Ukrainę, to gazeta pravda.ru (czyt. kłamstwo) wysmażyła taki artykuł, że głowa boli. Jeśli ktoś toleruje moskiewski język, to może się nieźle zdziwić:
http://www.pravda.ru/news/world/form...0946-poland-0/
Jaceniuk i tajne rozmowy z Polską w sprawie przekazania nam trzech pogranicznych powiatów? Moim zdaniem, już bardziej realna jest nauka ortografii polskiej przez Bronka bądź prawdomówność Donalda T.

Zaniepokoiło mnie tylko zdanie sugerujące, że -zdaniem gazety - Jaceniuk ma już serdecznie dość wszelkiej maści radykałów, Jarosza, Muzyczko i spółki. JEŚLI to jest prawda, znaczy że sam diabeł by nie wytrzymał ze skrajną prawicą ukraińską. Dla nas to niedobrze, bo tuż obok, i jeszcze pie...ą o broni atomowej, wrr!
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując