Mareq napisał(a):

Federowicz aka ludzie dobrej woli są z Bednarzem...
... co to telewizor ma na korbkę.
taki tok myślenia
|
te wypowiedzi ludzi "dobrej woli, chodzącej na Wisłę" w ogóle są jakieś dupy wzięte:
Cytat:
|
Marek Motyka - Nie przejmuję się żadnym bojkotem SKWK. Jak zwykle idę na mecz. W Wiśle grałem 12 lat i stadion przy ul. Reymonta to mój drugi dom. Bardzo martwi mnie ta sytuacja, bo jako były piłkarz wiem, jak to jest grać przy pełnych trybunach i zorganizowanym dopingu. Nie wiem, o co do końca chodzi w tym konflikcie. Nie chcę się w to mieszać. Mam nadzieję, że klub dojdzie z kibicami do porozumienia. Dla dobra Wisły.
|
Czyli nie przejmuje się, ale bardzo go martwi, tyle że nie wie o co chodzi
. No wypisz wymaluj retoryka Gówna. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że ww. osoby w ogóle nie wypowiadały się tak w tej kwestii albo ich wypowiedzi są wyrwane z kontekstu. Ot front walki z " wstrętymi" kibolami level pro.