Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3945
Stary 21.03.2014, 15:25
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Federowicz aka ludzie dobrej woli są z Bednarzem...

... co to telewizor ma na korbkę.



taki tok myślenia

te wypowiedzi ludzi "dobrej woli, chodzącej na Wisłę" w ogóle są jakieś dupy wzięte:

Cytat:
Marek Motyka - Nie przejmuję się żadnym bojkotem SKWK. Jak zwykle idę na mecz. W Wiśle grałem 12 lat i stadion przy ul. Reymonta to mój drugi dom. Bardzo martwi mnie ta sytuacja, bo jako były piłkarz wiem, jak to jest grać przy pełnych trybunach i zorganizowanym dopingu. Nie wiem, o co do końca chodzi w tym konflikcie. Nie chcę się w to mieszać. Mam nadzieję, że klub dojdzie z kibicami do porozumienia. Dla dobra Wisły.

Czyli nie przejmuje się, ale bardzo go martwi, tyle że nie wie o co chodzi . No wypisz wymaluj retoryka Gówna. Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że ww. osoby w ogóle nie wypowiadały się tak w tej kwestii albo ich wypowiedzi są wyrwane z kontekstu. Ot front walki z " wstrętymi" kibolami level pro.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując