Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 21.03.2014, 15:00
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego bzdury? Jak ktoś na C nie śpiewa tak jak decyzyjni chcą to dyscyplinującego "liścia" potraficie wypłacić. A debile z racami są bezkarni to o czym to świadczy? Moim zdaniem jest to ewidentne poparcie dla takich zachowań.
Kolejna brednia. Ochrzan dostają ludzie na C3 i powtarzam ochrzan z gniazda, a nie bicie. Na c1, c5 mało kto śpiewa i nie ma problemu. Jak się ten cały burdel skończy, to wybierzcie się kiedyś i bedziecie mieli szerszy obraz.

Po drugie chyba nie każdy na C się tym zajmuje tylko jakiś promil obecnych, ogarniajacych doping.
Odpowiedz cytując