Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3942
Stary 21.03.2014, 14:55
BigLeb napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego bzdury? Jak ktoś na C nie śpiewa tak jak decyzyjni chcą to dyscyplinującego "liścia" potraficie wypłacić. A debile z racami są bezkarni to o czym to świadczy? Moim zdaniem jest to ewidentne poparcie dla takich zachowań.
jeśli idziesz na C akceptujesz pewne zasady, np. odnośnie dopingu. Jeśli nie chcesz dopingowac idziesz gdzie indziej, na inne sektory, a nie na C.
A nie jeden ultras z racą jest mniejszym debilem niż ten, który tak o nim mówi.
Odpowiedz cytując