Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3936
Stary 21.03.2014, 14:14
Fuks napisał(a):Wyświetl post
nie zgadzam się z niektorymi działaniami bednarza
dlatego nie idę na mecz

Fuks napisał(a):Wyświetl post
a pytanie "kto ich wpuscil" odnoszące sie do tajniakow na wczesniejszych meczach to naprawde pytanie roku. Mysle, ze ten sam, kto wpuscil pytającego.
wybacz, ale nie porównuj Kibica do psa tajniaka...miejsce psów jest w budzie, a nie na stadionie.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem zwolennikiem karania w sytuacjach o jakich wspominasz. Wolałbym, żeby nikt nie bluzgał, szczególnie w sposób zorganizowany, ale ok. Stadion, to stadion. Pewien element folkloru.
dzięki za pozwolenie ... naprawdę bardzo kompromisowe podejście. A własnie dlatego jesteśmy przeciwnikami POlicji na stadionie, bo dla jednych jest to jest norma stadionowa, dla innych jest to ledwo dozwolony folklor, a dla POlicji jest to wykroczenie, lub czasem przestępstwo...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.03.2014 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując