Fuks napisał(a):

|
nie zgadzam się z niektorymi działaniami bednarza
|
dlatego nie idę na mecz
Fuks napisał(a):

|
a pytanie "kto ich wpuscil" odnoszące sie do tajniakow na wczesniejszych meczach to naprawde pytanie roku. Mysle, ze ten sam, kto wpuscil pytającego.
|
wybacz, ale nie porównuj Kibica do psa tajniaka...miejsce psów jest w budzie, a nie na stadionie.
Kurz napisał(a):

|
Nie jestem zwolennikiem karania w sytuacjach o jakich wspominasz. Wolałbym, żeby nikt nie bluzgał, szczególnie w sposób zorganizowany, ale ok. Stadion, to stadion. Pewien element folkloru.
|
dzięki za pozwolenie ... naprawdę bardzo kompromisowe podejście. A własnie dlatego jesteśmy przeciwnikami POlicji na stadionie, bo dla jednych jest to jest norma stadionowa, dla innych jest to ledwo dozwolony folklor, a dla POlicji jest to wykroczenie, lub czasem przestępstwo...