Wyświetl pojedynczy post
Porter
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3934
Stary 21.03.2014, 13:55
i jeszcze o odpowiedzialności zbiorowej..
na Parmie stałem jakieś 10 rzędów za Miśkiem o nożu dowiedziałem po meczu w tramwaju wg. bednarzowego pseudoprawnika powinienem końcówkę lat 90-tych spędzić w więzieniu...

a niedudolność prawa, państwa i policji można łatwo zdiagnozować... po zbiorowym karaniu...

ps. nie popieram rzucania rac a swoim w telefonie sam mam paru mundurowych kumpli i wódkę z nimi piję (ale o przywilejach służb mundurowych nie rozmawiamy bo mnie krew zalewa, a oni nie mają argumentów)
Porter
Odpowiedz cytując