Cytat:
|
Wisła bez Bednarza, bez Cupiała... Przecież bez Cupiała to ona już by nie istniała. Nie byłoby sukcesów, gry w pucharach. Ja dzięki niemu oglądałem Ronaldo, Ronaldinho, widziałem na żywo Beckhama. Zidane, jak przyjeżdżał
|
Ale widział Ronaldinho w meczu z nami? Musiało mi coś umknąć. Pan F. fantazjuje.