Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3931
Stary 21.03.2014, 13:34
Cytat:
Wisła bez Bednarza, bez Cupiała... Przecież bez Cupiała to ona już by nie istniała. Nie byłoby sukcesów, gry w pucharach. Ja dzięki niemu oglądałem Ronaldo, Ronaldinho, widziałem na żywo Beckhama. Zidane, jak przyjeżdżał
Ale widział Ronaldinho w meczu z nami? Musiało mi coś umknąć. Pan F. fantazjuje.
Odpowiedz cytując