|
nakręciliście się na ten bojkot jak dzieci w piaskownicy na nowe foremki. Pogratulować merytorycznych i pełnych mądrości postów typu tego wyzej, o manekinach i balonach. Poziom powala.
Nie jesteście w stanie zrozumieć, że ktoś może jednocześnie uważać, że zakazy dla niewinnych są złe jak i uważać, że działania podejmowane przez SKWK też są złe. Kurz probuje wam to wytlumaczyc, ale widze ze jak kulą w płot.
Co chwila ktos pisze ze mamy wolnosc slowa i takie tam, ale jak ktos ma inne poglady od was to wielkie oburzenie.
skwk zarzuca nie podpisywanie oswiadczen przez bednarza, samemu tego nie robiac, albo naruszanie elementarnych zasad negocjacji, uwazajac jednoczesnie rzucanie racami za swietny sposob wymiany argumentow.
kółko się zamyka.
nie zgadzam się z niektorymi działaniami bednarza
nie zgadzam się z niektorymi działaniami skwk
idę na mecz. krótka piłka.
a pytanie "kto ich wpuscil" odnoszące sie do tajniakow na wczesniejszych meczach to naprawde pytanie roku. Mysle, ze ten sam, kto wpuscil pytającego.
|