Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 21.03.2014, 13:14
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Ciągle nie możesz zrozumieć jednej rzeczy. Policja to tylko problem dla tych, którzy mają z nią wieczne kłopoty. Wiesz do czego zmierzam?
chyba nie wiesz co piszesz. To też problem zwykłych kibiców, którym wyrwie się k...am gdy Brożej nie strzeli, gdy staną w złym miejscu, itp. To też problem oddanych kibiców Klubu, ultrasów, którzy chca uświetnić oprawę racami, a POlicja i władza traktuje ich jak największych zbrodniarzy.
Odpowiedz cytując