KrzychooR napisał(a):

A mogę tak nieśmiało zapytać dlaczego nikt nie wymaga aby swoje stanowisko przedstawili piłkarze? Wydawało mi się że strajki są najczęściej na linii pracownik-pracodawca więc może piłkarze też powinni jakieś zdanie na ten temat wyrobić?
Skoro tak wszyscy lubią dzielić na MY oraz na ONI to może piłkarze też się opowiedzą za którąś ze stron?
|
ty sie dobrze czujesz?
jeśli firma X ma konflikt z firmą Y to pracownicy firmy X za kim mają stać? wiem że dzisiaj słońce wysoko i mocno przygrzewa ale bez przesady

Bednarz się zachował b.dobrze prosząc dziennikarzy, aby nie zadawano pytań piłkarzom o konflikt z kibicami. Im nic do tego. Mają się zająć graniem, a nie tłumaczeniem. Od tego jest łysy i sam chce zbierać na siebie wszystkie pomyje.
Można się nie zgadzać z Bednarzem, ale trzeba mu oddać konsekwencję i twarde poglądy.