Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3920
Stary 21.03.2014, 12:36
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
A mogę tak nieśmiało zapytać dlaczego nikt nie wymaga aby swoje stanowisko przedstawili piłkarze? Wydawało mi się że strajki są najczęściej na linii pracownik-pracodawca więc może piłkarze też powinni jakieś zdanie na ten temat wyrobić?

Skoro tak wszyscy lubią dzielić na MY oraz na ONI to może piłkarze też się opowiedzą za którąś ze stron?
Powiedz mi co to da? Chcesz jeszcze wciągać piłkarzy w ten konflikt. Zrozum, im więcej stron będzie w niego zaangażowanych, tym gorzej dla Wisły. Były próby wciągnięcia do tej gry Smudy, lepiej żeby nikt nie próbował z piłkarzami. Oni są od grania.
Odpowiedz cytując