Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
frg
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10353
Stary 21.03.2014, 12:32
Tiaaa, te 10 tyś. to jest liczba łącznie ze sprzedanymi karnetami. Sam klub podaje, że przy frekwencji podaje ile zostało sprzedanych biletów na dany mecz i karnetów. Przecież gołym okiem było widać, że nie ma więcej niż 5 tyś. Dzisiaj będzie tyle samo ale jeszcze mniej.

Spodziewam się, że z każdym meczem podczas trwania bojkotu będzie coraz mniej ludzi. Ci, którzy teraz dostaną darmowe wejściówki (a akcja jest naprawdę masowa) pewnie przyjdzie z ciekawości, ale nie sa to kibice, którzy będą chodzić regularnie (może jakiś promil z tego)

1906% poparcia dla SKWK
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
Odpowiedz cytując