|
Tiaaa, te 10 tyś. to jest liczba łącznie ze sprzedanymi karnetami. Sam klub podaje, że przy frekwencji podaje ile zostało sprzedanych biletów na dany mecz i karnetów. Przecież gołym okiem było widać, że nie ma więcej niż 5 tyś. Dzisiaj będzie tyle samo ale jeszcze mniej.
Spodziewam się, że z każdym meczem podczas trwania bojkotu będzie coraz mniej ludzi. Ci, którzy teraz dostaną darmowe wejściówki (a akcja jest naprawdę masowa) pewnie przyjdzie z ciekawości, ale nie sa to kibice, którzy będą chodzić regularnie (może jakiś promil z tego)
1906% poparcia dla SKWK
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
|