domin_czyzyny napisał(a):

A dwa oczekujesz, aby brat sprzedał POlicji brata ? To już jest jawne nawoływanie do konfidenctwa. A z takimi osobami po prostu nie prowadzi się dialogu...
|
Nie spodziewam się, dlatego mówi się o bezkarności. I dlatego odłamkowymi dostają inni.