Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 21.03.2014, 12:10
A mogę tak nieśmiało zapytać dlaczego nikt nie wymaga aby swoje stanowisko przedstawili piłkarze? Wydawało mi się że strajki są najczęściej na linii pracownik-pracodawca więc może piłkarze też powinni jakieś zdanie na ten temat wyrobić?

Skoro tak wszyscy lubią dzielić na MY oraz na ONI to może piłkarze też się opowiedzą za którąś ze stron?
Odpowiedz cytując