Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3916
Stary 21.03.2014, 12:05
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Wychodzę z założenie, że jeśli ktoś się zjawi na C, to: albo pies, konfident, prowokator lub idiota. Z innymi trybunami jest całkowicie inaczej, ktoś kto pojawi się dziś w dobrej wierze, po tym spektaklu "piłki nożnej kopanej po czole" oraz "atomosferze" stworzonej przez stada psów i ich szczekania podziękuje za współpracę z jackiem. Polecam też dobrze oglądnąć trybuny i skonfrontować to z kłamstwem frekwencyjnym na telebimie... Każdy kto chodzi regularnie i co mecz, mniej więcej potrafi oszacować liczbę kibiców na stadionie.
Ciągle nie możesz zrozumieć jednej rzeczy. Policja to tylko problem dla tych, którzy mają z nią wieczne kłopoty. Wiesz do czego zmierzam?
Odpowiedz cytując