serek.c2 napisał(a):

Wymień proszę osoby, którym zostały przedstawione jakieś zarzuty, napisz ilu z obdarowanych zakazami otrzymało z klubu wyjaśnienie, na jakiej podstawie nie będą mogli wejść na Wisłę. Śmiało.
Nie zgadzasz się z oponentami Bednarza? W której kwestii? W sytuacji jaką mamy na Wiśle sprawa jest właśnie czarno-biała, ludzie zostali ukarani zakazami niesłusznie. Nie idąc na mecz okazujesz wsparcie tym kibicom a także pokazujesz, gdzie masz politykę Bednarza. Ucierpi również klub? Niestety tak, jednakże tylko w ten sposób możemy szybko pozbyć się Bednarza (pozostawienie go na stanowisku w dłuższej perspektywie przyniesie dużo większe straty, niż kilka meczów przy pustych trybunach w ramach bojkotu).
|
Serek szkoda juz z Kurz(em) dyskutować... przecież to jest oczywiste...
Jacek teraz stara się wszędzie mobilizować, już ostatnie odwody rzuca na załamujące się linie obrony. Wybiórcza wzywa kibiców piłki nożnej na mecz sezonu... z kibolami. A jakieś wynalazki starają się tutaj obrócić kota ogonem.
Zastanawiam się czy w tej Wybiórczej nie powariowali, wzywaja kibiców piłki nożnej na ustawkę z kibolami ... ?

Dobrze, że my zachowujemy umiar i jesteśmy odpowiedzialni za słowo, hehe ;-) Bełkoczą też, że "podobno na necie" wyczytali, że kibice Wisły Kraków mają gonić pikoli i ich fotografować, żenua, żenua...Niesamowite mają te praktyki w tej Wybiórczej, nawet Gebbels, Stalin czy Urban mieliby się od kogo uczyć... hehe
Wychodzę z założenie, że jeśli ktoś się zjawi na C, to: albo pies, konfident, prowokator lub idiota. Z innymi trybunami jest całkowicie inaczej, ktoś kto pojawi się dziś w dobrej wierze, po tym spektaklu "piłki nożnej kopanej po czole" oraz "atomosferze" stworzonej przez stada psów i ich szczekania podziękuje za współpracę z jackiem. Polecam też dobrze oglądnąć trybuny i skonfrontować to z kłamstwem frekwencyjnym na telebimie... Każdy kto chodzi regularnie i co mecz, mniej więcej potrafi oszacować liczbę kibiców na stadionie.