Kurz napisał(a):

|
Świat nie jest czarno-biały... Może nawet powinienem ci pozazdrościć takiego spojrzenia, bo życie jest wtedy łatwiejsze, ale... Można jednocześnie nie przepadać za Bednarzem i nie zgadzać się z jego oponentami. Istnieją więcej niż dwa punkty widzenia i dwie racje. Są takie osoby, które zostały ukarane za niewinność i to nigdy nie powinno się zdarzyć, ale i takie, które na karę, jak najbardziej zasłużyły. Co więcej, dopuściły do tego, żeby ich interesy i egoizm zaszkodziły innym.
|
Wymień proszę osoby, którym zostały przedstawione jakieś zarzuty, napisz ilu z obdarowanych zakazami otrzymało z klubu wyjaśnienie, na jakiej podstawie nie będą mogli wejść na Wisłę. Śmiało.
Nie zgadzasz się z oponentami Bednarza? W której kwestii? W sytuacji jaką mamy na Wiśle sprawa jest właśnie czarno-biała, ludzie zostali ukarani zakazami niesłusznie. Nie idąc na mecz okazujesz wsparcie tym kibicom a także pokazujesz, gdzie masz politykę Bednarza. Ucierpi również klub? Niestety tak, jednakże tylko w ten sposób możemy szybko pozbyć się Bednarza (pozostawienie go na stanowisku w dłuższej perspektywie przyniesie dużo większe straty, niż kilka meczów przy pustych trybunach w ramach bojkotu).