Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10351
Stary 21.03.2014, 11:15
Nie rozumiem dlaczego was tak cieszy spodziewana (i przeze mnie takze) niska frekwencja i beznadziejny doping.

Podobno nieistotne jest udawadnienie czegolowiek komus, kogo sie nie szanuje, a nawet nim pogardza. A to, co robi grupa KMWTW wlasnie tak wyglada. Po za tym (wiem ze odbiegam od tematu) zanim sie czlowiek za cos wezmie powienien sprawdzic czy cel w ogole jest mozliwy.
DysoN
Odpowiedz cytując