Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3905
Stary 21.03.2014, 10:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Właśnie , łamistrajki, chcą żeby ich szanować. No chyba nigdzie nie ma czegoś takiego. Czy to wtedy jeśli strajk odbywa się w zakładzie pracy, czy to w innym miejscu. Przed firmą gdzie łamistrajki po ochroną policji chcą wjechać do zakładu często sa obrzucani czym popadnie. W Warszawie Legia kilka razy dała im jasno i ręcznie do zrozumienia kim są i na czyją korzyść działają. Mam nadzieję, ze do tego u nas nie dojdzie, ale jak widać logika wzgledem łamistrajków jest jednakowa i to na całym świecie.
Niewykluczone, ze niebawem Bednarz bedzie chciał z tych łamistrajków utworzyć doping na stadionie, tak też było w Warszawie,(gdzie dostali od tow. Waltera nawet bęben) dopóki kibice Legii ich nie sfotografowali i zakończyli ich działalność.
Jaruzel w stanie wojennym tez sobie utworzył miodozwiązki licząc na odciągniecie ludzi od Solidarności.
To sa stale te same ubeckie metody. Trzeba być na to przygotowanym.

P.S. Zresztą te łamistrajki to w większości są ludzie, którzy nie biora udziału w czynnym życiu kibicowskim , o czym za tydzień przekonamy się w Lubinie, chyba że Bednarz wyśle autobus kiełbasiarzy i tajniaków. Wszystko jest możliwe skoro idzie taka potężna propaganda w mediach.
Tak masz racje takie działania jak zastraszanie, robienie zdjęć itp to są typowo ubeckie metody, szkoda że stosują je kibice by zmusić innych do własnego światopoglądu. To już jest nawet metoda stalinowska.

Co honorowego jest niby w zastraszaniu słabszych?
Odpowiedz cytując