|
Zalecałbym więcej wstrzemięźliwości w tym co piszecie. Już pojawiają się zagrywki w stylu : troglodyci, gimnazjaliści, niewykształcony element... Dodając do tego wsparcie przez Gazetę Wyborczą, ktoś może, nie daj Boże odebrać was jako przeciwników i potraktować w niewłaściwy sposób. Nie dajcie się podzielić na MY-ONI, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie.
W życiu ważne są tylko chwile...
|