Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 21.03.2014, 08:39
Ukrainca z Górnika Zabrze- Szeweluhina powołali do wojska
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html

ciekawe czy tych z Ukrainców z Szachtara,Dynama Kijów albo z Dnipro wezmą do armii ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.03.2014 o godz. 08:46.
Odpowiedz cytując