Temat
:
Ukraina - sytuacja polityczna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
373
21.03.2014, 08:39
Ukrainca z Górnika Zabrze- Szeweluhina powołali do wojska
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32296,t...wiadomosc.html
ciekawe czy tych z Ukrainców z Szachtara,Dynama Kijów albo z Dnipro wezmą do armii ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 21.03.2014 o godz. 08:46.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA