Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3896
Stary 21.03.2014, 08:25
Rafkur to ja widzę u Ciebie jakiś problem, z lat młodości pozostał Ci jakiś uraz ?
Student studentowi nie równy, wśród tych studentów może być żeluś w rurkach o wyglądzie i mentalności cioty z parady pedałów. Może być też taki jak fialo, osoba o wyrobionej świadomości kibicowskiej...
Nie zauważyłem tutaj jakiejś dużej nienawiści do studentów, bardziej do policji i dziwnych wynalazków z różnych urzędów.
Mam też wrażenie, że sporo osób tutaj popierających bojkot to osoby dobrze wykształcone, a nie prostaki i robole.

Rafkur nie stosuj tu zagrywki w stylu mlodzi, piekni, wyksztalceni z dużych miast...to nie działa.
Odpowiedz cytując