Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3895
Stary 21.03.2014, 08:25
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, wydaje mi się że bardziej chodziło koledze o takich stereotypowych studentów z innych oddalonych od małopolski województw, dla których mecz Wisły jest kolejną rozrywką w stylu pójścia do baru czy rozpalenia grilla na miasteczku. A po skończeniu studiów w Krakowie, wrócą do swoich miejscowości i będą mieć na Wisłę wywalone. A nie o ludzi którzy studiują czy pokończyli studia i chodzą regularnie na stadion.

W 90% nie wrócą do swoich miejscowości. Przyjechali na te studia do Krakowa właśnie po to, żeby się wyrwać do miasta. Sam znam paru takich ze swoich studiów. Zostali, i na stałe wpisali się w to miasto. Oni są zazwyczaj bardziej ambitni pod tym względem od nas mieszkańców miast. My mamy łatwiej to i nam się mniej chce. Tak to zazwyczaj wygląda. Oczywiście część z nich przyjdzie na stadion tylko raz ale na pewno jakiś procent będzie wracał. Albo nie będzie wracał jak po raz 20 usłyszy, że my tu takich nie potrzebujemy.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 21.03.2014 o godz. 08:28.
Odpowiedz cytując