Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3893
Stary 21.03.2014, 08:18
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie z jaką łatwością niektórzy używają tutaj określenia "studenci" z wydźwiękiem czysto pejoratywnym.
Wiesz, wydaje mi się że bardziej chodziło koledze o takich stereotypowych studentów z innych oddalonych od małopolski województw, dla których mecz Wisły jest kolejną rozrywką w stylu pójścia do baru czy rozpalenia grilla na miasteczku. A po skończeniu studiów w Krakowie, wrócą do swoich miejscowości i będą mieć na Wisłę wywalone. A nie o ludzi którzy studiują czy pokończyli studia i chodzą regularnie na stadion.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując