rafkur napisał(a):

|
Zastanawia mnie z jaką łatwością niektórzy używają tutaj określenia "studenci" z wydźwiękiem czysto pejoratywnym.
|
Wiesz, wydaje mi się że bardziej chodziło koledze o takich stereotypowych studentów z innych oddalonych od małopolski województw, dla których mecz Wisły jest kolejną rozrywką w stylu pójścia do baru czy rozpalenia grilla na miasteczku. A po skończeniu studiów w Krakowie, wrócą do swoich miejscowości i będą mieć na Wisłę wywalone. A nie o ludzi którzy studiują czy pokończyli studia i chodzą regularnie na stadion.