Temat
:
Ukraina - sytuacja polityczna
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
Od: 04.2006
Offline
#
371
21.03.2014, 07:52
kamikaze
napisał(a):
Nic mi nie wiadomo o tym, że katastrofa smoleńska jest efektem przyjaźni "polsko-rosyjskiej"
Skandowanie niech żyje Putin, jest tak samo idiotyczne jak skandowanie niech żyje Kaczyński
Na pewno Putin o tobie nie zapomni, jak będzie montował nowy rząd lubelski, chyba nawet powierzy ci funkcje premiera.
Gwiaździsty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Gwiaździsty
Znajdź inne posty napisane przez Gwiaździsty