Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 21.03.2014, 07:52
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
Nic mi nie wiadomo o tym, że katastrofa smoleńska jest efektem przyjaźni "polsko-rosyjskiej"
Skandowanie niech żyje Putin, jest tak samo idiotyczne jak skandowanie niech żyje Kaczyński
Na pewno Putin o tobie nie zapomni, jak będzie montował nowy rząd lubelski, chyba nawet powierzy ci funkcje premiera.
Odpowiedz cytując